PROJEKTY KUCHNI RAMANI

 

 

Projektant wnętrz i mebli kuchennych

  • zadba o estetykę, prawidłowe zaplanowanie i komfort użytkowania Twojej kuchni.
  • Ramani jako jedyna na Polskim rynku firma udzieli Ci wieczystej gwarancji na zaprojektowane i zrealizowane przez nas kuchnie.
  • Współpracujemy z wieloma projektantami wnętrz, zapytaj nas czy na kuchnię Twojego projektanta również udzielimy wieczystej gwarancji.

 

Dlaczego warto wykonać projekt w kuchni z projektantem wnętrz Ramani?

Oto powody!

  • Kuchnie Ramani widzisz przed produkcją! Wizualizujemy je dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii (CAD, 3D), pozwalającej na uzyskanie fotorealistycznych obrazów, pokazujących pomysł w sposób najbardziej dokładny wraz z detalem i dodatkami.
  • Pełne profesjonalne doradztwo i „myślenie za Ciebie” – projektanci kuchni Ramani to osoby z dużym doświadczeniem technicznym i doskonałym wyczuciu smaku i intuicji, osoby po szkołach artystycznych i popartych praktyką doświadczeniach.
  • Idealne połączenie! – Kuchnie Ramani projektowane są tak, aby piękno, oryginalne rozwiązania i materiały szły w parze z ergonomią i funkcjonalnością.
  • Centrum logistyczne domu! – Kuchnie Ramani z założenia mają tworzyć serce domu. Każdy detal podyktowany jest tej zasadzie.
  • Wyjątkowość i radość!  – Kuchnie Ramani stworzą idealne środowisko do podsycania domowego ogniska, pełnego harmonii i piękna w każdym domu, stając się jego wizytówką, przestrzenią zapewniającą odprężenie zmysłom i ulgę w wykonywaniu czynności, które od teraz mogą stać się przyjemnością dzięki zastosowanym sprzętom, rozwiązaniom, systemom i materiałom.

Kuchnie realizujemy całościowo wraz z projektem wnętrza! Tylko u nas tak wyjątkowa oferta!

Przykłady projektów kuchni. Jeśli Ci się podobają? Zadzwoń do nas! Zobacz swój projekt!  Zobacz inspiracje.

Potrzebujesz projektu kuchni i całego wnętrza- polecamy pracownię http://thearchitect.pl/projekty-wnetrz/
– powołaj się na Ramani otrzymasz rabat.

 

 

Kuchnia to najważniejsze miejsce w domu.

Statystyki bezsprzecznie mówią, że spędzamy tam ponad 50 % czasu (poza sypialnią, gdzie śpimy), dlatego bardzo ważne jest, aby domownicy korzystający z  kuchni odczuwali komfort użytkowania i przebywania w niej. Dobry projekt kuchni skraca bowiem drogę, którą pokonuje się przy użytkowaniu między sprzętami (nawet o kilka kilometrów rocznie!) oraz sprawia, że praca przy kuchennym blacie staje się znacznie przyjemniejsza. Opracowanie dobrego projektu można śmiało porównać z operacją logistyczną, już na etapie projektu musimy przewidzieć, co i w którym momencie będzie potrzebne, w jakiej kolejności korzystamy ze sprzętów AGD i ile potrzebujemy na wszystko miejsca.

 

Szanowni Państwo jeśli macie swojego projektanta, a wykonanie kuchni zamówicie u nas, Państwa projekt zostanie sprawdzony pod względem zgodności technicznej z dobranymi materiałami wykonania.

 

Wiesz już jak wygląda Twoja wymarzona kuchnia?

ale masz tylko jej zdjęcie z czasopisma, internetu?

Zaprojektujemy, dostosujemy ją do Twoich wymagań, dobierzemy materiały i wykonamy!!!

Prześlij nam plany i zdjęcie. Zaproś naszego przedstawiciela i projektanta do siebie!

 

Zamów wizytę projektanta lub przedstawiciela Ramani.

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny!

 

Ramani to profesjonalizm ponad wszystko!!