REALIZACJE , GALERIA I PROJEKTY KUCHNI NOWOCZESNYCH I KLASYCZNYCH

KUCHNIA NOWOCZESNA BIAŁA

Kuchnia ta cechuje się totalnie minimalistycznym podejściem do bryły i koloru. Jest wyposażona w super nowoczesne rozwiązania pozwalające doskonalne zagospodarować przestrzeń i porządek w prostych bryłach wyspy i zabudowy. Tym, co dodaje tej kuchni blasku to unikalna przestrzeń w jakiej się  znajduje, perspektywa i wysokość pomieszczenia oraz zdecydowany kontrast czerni w postaci jadalni oraz kompozycji […]

KUCHNIA Z WIDOKIEM

W projekcie tej kuchni równorzędne skrzypce gra otoczenie, dodające jej kontrastującym zestawieniom materiałów lekkości, elegancji i nuty etno co sama zabudowa kuchenna. Kuchnia jest bardzo prosta,  funkcjonalna, stonowana. Zdecydowanie nie należy do nad wyraz minimalistycznych, czy ultra nowoczesnych, jest raczej projektowana w nurcie szlachetnej klasyki. Zebrano na frontach koresponduje z rytmem belek sufitowych i żaluzji, […]

NOWOCZESNA KUCHNIA Z WYSPĄ

Kuchnia śródziemnomorska z wyspą przejawia się w niebanalnym połączeniu kolorystycznym a także w zestawieniu odpowiednich faktur. Turkusowe szafki częściowo otwarte, zestawione z białą ceramiką przywodzą na myśl południe w Santorini, gdzie ta prostota barw i intensywność kolorów są wyjątkowo urzekające. Szafki stojące i blaty to z kolei barwy ziemi i piasku, podkreślonego przejrzystością i refleksem […]

CIEPŁA, NOWOCZESNA KUCHNIA DLA SINGLA

Kuchnia projektowana do przestronnego apartamentu w wielkomiejskim śródmieściu. To, co ją wyróżnia na tle innych kuchni w podobnych pomieszczeniach to bardzo duże przywiązanie do osiągnięcia harmonii pomiędzy nowoczesnością bieli i minimalistycznej zabudowy, betonową podłoga i sufitem jadalni a naturą, wyrażoną przez ciepło i rysunek drewna oraz soczyście kolorowe dodatki. Kuchnia jest bardzo dobrze i funkcjonalnie […]

KUCHNIA W DREWNIE

Kuchnia w drewnie – minimalistyczna, prościutka zabudowa w delikatnej stylistyce, nastawiona głównie na ekonomię przy zachowaniu ciekawego designu i super ergonomii.  Wkomponowana w otoczenie tak, by stała się jego integralna częścią. Ciepło materiału przełamuje stal sprzętu AGD oraz imponująca wyspa kuchenna z kamiennym blatem.

SOLIDBLAT – KUCHNIA NOWOCZESNA

Solidblat – kuchnia nowoczesno / klasyczna – zabudowa dość zachowawcza, tradycyjna, dla osób ceniących umiarkowany design i wypróbowane, standardowe rozwiązania. Uroku dodaje jej blat wyspy z solidblat zebrano oraz powtórzenie motywu na frontach szafek stojących. Fronty lakierowane, z wygodnymi uchwytami, bez szaleństw designerskich, ale konsekwentnie prosta i wygodna.

ELEGANCJA – KUCHNIA NOWOCZESNA

Kuchnie Projektowanie dla indywidualistów. Wielki projekt żyje redukcji. Racjonalne kuchnie projektowane z zafascynowania czystą estetyką i prostolinijnością. Innowacyjny design i najnowsze technologie zapewniają optymalną funkcjonalność i ergonomię.

SZARA ELEGANCJA – KUCHNIA NOWOCZESNA

Szara elegancja – kuchnia nowoczesna – jest to przykład zabudowy meblowej, w której połączonych jest kilka różnych materiałów w idealnej harmonii kolorystycznej.

KUCHNIA KLASYCZNA

Przepełniona pełnią klasycznych kształtów i rozwiązań. Kuchnia dla tych co lubią dawny wygląd w nowoczesnych i doskonałych jakościowo materiałach i okuciach.

ULTRA NOWOCZESNA KUCHNIA BIAŁA

Ultranowoczesna kuchnia biała – spełnienie marzeń o czystej formie w minimalistycznym ujęciu. Kuchnia w pełni lakierowana, nastawiona na czytelną grafikę linii szuflad, uzyskana dzięki szczelinom będących jednocześnie systemem otwierania, blat ze staronu o niestandardowej grubości 2cm, dających mimo dużych rozmiarów wrażenie lekkości.

NOVA – NOWOCZESNA

Nova – nowoczesna - przykład nieskomplikowanej aranżacji aneksu kuchennego – umiarkowany, ale subtelny design w parze z ergonomią i elegancją – poziome podziały na frontach podkreślaja brylłę zabudowy meblowej, cienki blat dodaje delikatności, a ciemne wykończenie w identycznym co blat materiale panelu naściennego tworzy dopełniający kompozycję, bardzo mocny element wizualny, odciągajac jednoczesnie uwagę od wyspo-stołu, ładnie utrzymując ciężar kompozycji.

KUCHNIA UL. OPACZEWSKA

piękna KUCHNIA Z AKCENTEM DREWNIANYM, WYKONANA NA UL. OPACZEWSKIEJ W WARSZAWIE